Proč nakupovat u Lidušky?

 

Mé jméno je Ludmila Prudíková a těší mě, že jste navštívili můj obchod. Ráda bych vám představila více to, co se pro vás snažím dělat, a také vysvětlila důvody, proč byste měli nakoupit vybraný kousek právě u mě.

Jako žena moc ráda krášlím svůj domov. Víte, jak je to s tou neútulnou jeskyní, ze které jen žena umí udělat domov? Tak tak to mám i já. A můj sen byl zprostředkovat to ostatním. Je přece krásné přijít domů a cítit se útulně, vědět, že je to domov. Tak proto chci pomáhat i ostatním. Celý život se také řídím heslem "náš zákazník, náš pán" a neposuzuji každého zákazníka jinak, ale všichni z mých zákazníků, kterými třeba jste nebo budete i vy, jste radostí pro můj život, protože právě pro vás vybírám každý kousek, který v obchodě vidíte. A to osobně a s láskou k dekoracím a ke všem doplňkům. Vím dobře, jaká je to radost, dívat se kolem sebe doma na krásné věci.

 

Vždy a v každém případě vás provedu celým nákupním procesem od objednávky, přes odeslání až po doručení Vaší objednávky se servisem, který ráda svým zákazníkům poskytuji a na každý dotaz, stav objednávky, reklamaci a další vždy reaguji co nejrychleji můžu. Buď přímo já nebo jeden z členů mého týmu.

 

 

Výhody nákupu na Deejada.cz:

  • Garance spokojenosti       -  vždy vše vyřídím, tak aby každý můj zákazník byl spokojen
  • Záruka kvality produktu   -  každý produkt osobně vybírám a proto mohu zaručit kvalitu produktu
  • Vrácení a výměna zboží    - v mém obchodě bude vždy vrácení nebo výměna zboží ZDARMA, protože jsem člověk a chápu, že ne vždy se musí zakoupený produkt na 100% líbit nebo splňovat očekávané požadavky
  • Dopravné zdarma              - u mě v obchůdku budete mít vždy při objednávce nad 2000 Kč dopravu ZDARMA
  • Reklamace a výměny         - reklamace a výměny řeším ihned a nikdy doba vyřízení nepřesáhne 7 dní
  • Hodnocení a recenze         - dlouhodobě díky pečlivosti a pilné práci je můj obchod držitelem certifikátu OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY od Heureka.cz

 

Věřím, že díky výše uvedeným výhodám se i vy připojíte ke spokojeným zákazníkům mého obchodu a já budu mít opět ten krásný pocit v srdci, že jsem malým kouskem přispěla ke zkrášlení vašeho krásného domova.

 

Vaše Lída

majitelka internetového obchodu Deejada.cz