O paní Lidušce

Tvořte, budujte a zažijte ten pocit pravého domova

Ačkoliv se to nezdá, celý život si tvoříte a zvelebujete své obydlí. Když se zamyslím, proč tomu tak je... Odpověď je jasná. Chcete vytvořit domov. Místo, které se stane vaším útočištěm. Místo, kde se zastavíte po náročném dni a odpočinete si od každodenních starostí. Já to moc dobře znám. I mým hnacím motorem je pocit útulnosti, pohodlí a krásy do nejmenšího detailu. A ten dojem chci svým e-shopem Deejada přenést do vašich domovů.

Mou vášní nejsou jen dekorace a doplňky, které vám pomohou vyladit domov téměř k dokonalosti. Ale miluji to lehké napětí, když dokončujete výzdobu. Najednou začnete vnímat jednotlivé kousky jako celek. Společně vytvoří dokonalou symfonii nálady, pocitů a emocí. I kdybyste se v mém e-shopu jen inspirovali, vytvořili doma malý kousek oázy klidu a vykouzlilo vám to úsměv na tváři, budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem.

Postarám se o vás s veškerou péčí

Nabídku v e-shopu přizpůsobuji tak, abyste získali jen to nejkvalitnější, co znám, a nezaplatili za to majlant. Osobně vybírám dodavatele a kontroluji vysokou kvalitu jednotlivých produktů. Občas se ale objeví dekorace, kterou nejde nikde koupit nebo není v takové kvalitě, abych si ji sama pořídila domů. Proto část produktů vyrábím. Nejvíce jste si zamilovali věnce, kterými ozdobíte dveře v jakémkoli období.

Chci, abyste i vy zažili můj osobní přístup. Proto dohlížím na vaši objednávku, starám se o krásné zabalení balíčku a jeho odeslání. Když máte nějaký problém, dotaz nebo reklamaci, nečekám na zákonné lhůty, ale odpovídám a řeším věci, co nejrychleji můžu. Proto mi s vyřizováním pomáhá celý tým lidí, abyste se cítili dobře a spokojeně. Však posuďte sami, jak nás hodnotí zákazníci.

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

Lída Prudíková

majitelka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení