Vážení zákazníci, v současné době probíhá stěhování do nového skladu. Objednávky budeme moci vyřídit od 1.9.2024. Děkujeme za pochopení.

O paní Lidušce

Tvořte, budujte a zažijte ten pocit pravého domova

Ačkoliv se to nezdá, celý život si tvoříte a zvelebujete své obydlí. Když se zamyslím, proč tomu tak je... Odpověď je jasná. Chcete vytvořit domov. Místo, které se stane vaším útočištěm. Místo, kde se zastavíte po náročném dni a odpočinete si od každodenních starostí. Já to moc dobře znám. I mým hnacím motorem je pocit útulnosti, pohodlí a krásy do nejmenšího detailu. A ten dojem chci svým e-shopem Deejada přenést do vašich domovů.

Mou vášní nejsou jen dekorace a doplňky, které vám pomohou vyladit domov téměř k dokonalosti. Ale miluji to lehké napětí, když dokončujete výzdobu. Najednou začnete vnímat jednotlivé kousky jako celek. Společně vytvoří dokonalou symfonii nálady, pocitů a emocí. I kdybyste se v mém e-shopu jen inspirovali, vytvořili doma malý kousek oázy klidu a vykouzlilo vám to úsměv na tváři, budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem.

Postarám se o vás s veškerou péčí

Nabídku v e-shopu přizpůsobuji tak, abyste získali jen to nejkvalitnější, co znám, a nezaplatili za to majlant. Osobně vybírám dodavatele a kontroluji vysokou kvalitu jednotlivých produktů. Občas se ale objeví dekorace, kterou nejde nikde koupit nebo není v takové kvalitě, abych si ji sama pořídila domů. Proto část produktů vyrábím. Nejvíce jste si zamilovali věnce, kterými ozdobíte dveře v jakémkoli období.

Chci, abyste i vy zažili můj osobní přístup. Proto dohlížím na vaši objednávku, starám se o krásné zabalení balíčku a jeho odeslání. Když máte nějaký problém, dotaz nebo reklamaci, nečekám na zákonné lhůty, ale odpovídám a řeším věci, co nejrychleji můžu. Proto mi s vyřizováním pomáhá celý tým lidí, abyste se cítili dobře a spokojeně. Však posuďte sami, jak nás hodnotí zákazníci.

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

Lída Prudíková

zakladatelka

majitelka