O paní Lidušce

Dobrý den všem, kdo právě čtete tyto řádky,

 

mé jméno je Ludmila Prudíková a jsem zakladatelkou internetového obchodu Deejada.cz - krásný domov,doplňky a dekorace.

Každý z nás se snaží vytvořit pro sebe a své blízké pohodový a útulný domov. Ačkoliv se to nezdá, tak každý z nás vlastně celý život tvoří a zvelebuje svůj dům nebo byt obydlí, protože když se například stěhujeme, malujeme, předěláváme svůj byt, tak chceme mít vždy vše krásné do nejmenšího detailu. A s tím vám ráda pomůžu, protože to dobře znám.

Takže ani já nejsem výjimkou a snažím se celý život tvořit a budovat něco, co bude krásné. Proto jsem se rozhodla založit internetový obchod s dekoracemi a doplňky, jelikož jsou mojí vášní a ráda inspiruji i své okolí a všechny okolo sebe, kteří chtějí doladit svůj domov k dokonalosti.

Je mnoho stylů dekorací a doplňků - ať už tradičních, skandinávských, provensálských nebo v boho styu. A samozřejmě mnoho dalších a i já tomu přizpůsobuji nabídku na mém eshopu, protože spolupracuji jen s těmi nejlepšími dodavateli.

Snažím se, aby moje nabídka byla pestrá a ceny lidové, což doufám se i dle reakcí vás, mých zákazníků, daří a za to jsem moc ráda.

Jsem šťastná, když vidím, že můj internetový obchod navštěvujete opakovaně a pořizujete si nové krásné věcičky do svých domovů. Naplňuje mne to příjemným pocitem, že zrovna já jsem malinkou měrou přispěla k zútulnění vašeho domova a to je mým hnacím motorem a důvodem proč to všechno dělám. Děkuji vám.

A děkuji srdečně za přečtení mého příběhu. Budu se dál těšit na vaše návštěvy a na radost, kterou mi přináší to, že díky mé nabídce si zkrášlujete vaše jistě už teď krásné domovy a zahrady.

 

S pozdravem a přáním pěkných dnů, i když zrovna v nelehké době covidu.

 

Ludmila Prudíková

zakladatelka internetového obchodu

Deejada.cz

Bez názvu