Pomáhám, přidáte se?

Celý život ctím pravidlo, že se musí nejen brát, ale i dávat a proto již několik let podporuji projekt Klokánek, který se stará o to nejkrásnější a to o dětičky od 0 do 18 let a díky dlouhodobé spolupráci vím, že i pro Klokánek je někdy težké fungovat a zajistit vše potřebné. 

Návrh bez názvu_5

 

Něco málo o Klokánku:

Klokánek je projektem Fondu ohrožených dětí, který pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem.

Já jsem si vybrala Klokánek Láskova, který se nachází v klidném prostředí bývalé mateřské školky objektu městské části Praha 11. 

 

Cílem Klokánku je: 

Řešit sociálně právní situaci dítěte

Podporovat psychickou, zdravotní, emoční asociální stabilizaci dítěte

Zajišťovat pocit bezpečí

Navazovat přátelské a společenské vztahy při zapojování do zájmových a sportovních aktivit

Pomáhat můžete i vy a to jak věcnými, tak i finančními dary.

Více o Klokánku najdete zde: https://www.klokanek-laskova.cz/

 

Návrh bez názvu (1)_5

 

Nově jsem se také rozhodla pomáhat skupině - Mám srdce pomáhám - která pomáhá handicapovaným dětem, které to potřebují ❤️ na rehabilitace a kompenzační pomůcky, které pojišťovna nehradí. Jedná se o skupinu na Facebooku, která pořádá aukce a díky tomu je možné přispívat handicapovaným a nemocným dětem což je moc krásný projekt do kterého se může zapojit každý a pomoci tak tam kde je to právě třeba. 

Více informací najdete přímo ve skupině zde: mám srdce pomáhám

V této skupině může pomáhat opravdu každý díky pečlivě připraveným aukcím kde můžete přidat do aukce cokoliv co třeba již nevyužijete.

Také můžete podpořit nákupem trika a dalších předmětů v internetovém obchodě skupiny zde: http://www.trikopomaha.cz/

 

 

Věřím, že jsem vás inspirovala protože je přeci krásné pomáhat a podílet se na nečem co pomůže potřebným a těm, kteří právě naši pomoc potřebují.

Víte také o nějakém krásném projektu kde je potřeba pomoci? Napište mi na email: info@deejada.cz a já se také pokusím v rámci možností pomoci. Budu ráda když budete článek sdílet, aby se dozvěděli o možnosti pomoci i další lidé, kteří třeba právě pomoci chtějí nebo potřebují.

A kdo, že vlastně jsem?

Vaše Lída a více o mě najdete v článku zde: O paní Lidušce