Doprava a platba

 

Ceník a možnosti dopravy:

 

1) PPL PRIVATE (KURÝRNÍ SLUŽBA):     

Vámi oblíbená kurýrní služba, která doručí Vaší zásilku až k Vašim dveřím. V den doručení Vám kurýr zašle sms zprávu s informacemi a doručení a telefoním číslem na řidiče pro případnou domluvu. Zásilka je pojištěná a jedná se o nejrychlejší způsob dopravy Vašich vybraných pokladů. 

Cena PPL Private je 99 Kč 

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

2) PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTO:          

Služba Parcelshop výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu Parcelshop provozuje kurýrní služba PPL, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky.

Cena doručení na Parcelshop - výdejní místo je 89 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

3)  ZÁSILKOVNA.CZ:  

zásilku odešleme na Vámi zvolené výdejní místo společností Zásilkovna.cz 

Svojí objednávku si pohodlně vyzvednete v čase, který Vám bude plně vyhovovat. Zásilkovna Vás bude o cestě Vašeho balíčku informovat a jakmile bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo, tak budete informování sms zprávou. 

Cena doručení:

Zásilkovna.cz - výdejní místo 69 Kč 

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

4)  OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 4:

Vaši objednávku můžete vyzvednout přímo v našem skladu na Praze 4, ulice Štúrova 1282, 14200 přesněji zde: najdete nás

Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a sms. Možná pouze platba předem bankovním převodem nebo on line platební kartou.

 

 

Ceník a možnosti platby:

 

1)  PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM:

Vaší objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem z Vašeho internetového bakovnictví nebo poštovní poukázkou na náš účet vedený u FIO banky. Číslo účtu: 2401547153/2010 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které jsme Vám zaslali emailem při potvrzení objednávky. Platba bankovním převodem je zdarma.

 

2) THE PAY - PLATBA PLATEBNÍ KARTOU, RYCHLÝ ON LINE PŘEVOD:

Vaši objednávku můžete také uhradit platební kartou nebo rychlým on line převodem pomocí zabezpečené platební brány The Pay.

Nemusíte se bát o Vaše údaje, jelikož platební brána je zabezpečena tak, aby jste byli na 100% chráněni a Vaše údaje jsou tak plně v bezpečí. Více o zabezpečení platební brány se dočtete zde Bezpečnost na prvním místě

Cena platby je zdarma. Veškeré poplatky hradíme výhradně my.

 

3) PLATBA DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY:

Vaší objednávku můžete uhradit dobírkou při převzetí zásilky. Balíček zasíláme kurýrní službou PPL, která Vám balíček doručí až k Vašim dveřím nebo na výdejní místo Parcelshop kde můžete uhradit zásilku platební kartou nebo v hotovosti.

Platba dobírkou při převzetí zásilky je zpoplatněna částkou 39 Kč

 

 

Prosíme berte na vědomí, že za každou expedovanou zásilkou stojí práce mnoha lidí, spotřeba materiálu a balících potřeb. Proto prosíme, v případě, že jste si rozmysleli nákup, aby jste nás neprodleně kontaktovali emailem neo telefonicky max. do 2 hod od objednání, aby jsme mohli objednávku stornovat. Více o platbě dobírkou při převzetí zásilky najdete v obchodních podmínkách

Kontakt pro stornování objednávky je:

Email:  info@deejada.cz

Tel:      606143011