Informace o nás

Pomáhám, přidáte se?

Celý život ctím pravidlo, že se musí nejen brát, ale i dávat a proto již několik let podporuji projekt Klokánek, který se stará o to nejkrásnější a to o dětičky od 0 do 18 let a díky dlouhodobé spolupráci vím, že i pro Klokánek je někdy težké fungovat a zajistit vše potřebné. 

Návrh bez názvu_5

 

Něco málo o Klokánku:

Klokánek je projektem Fondu ohrožených dětí, který pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem.

Já jsem si vybrala Klokánek Láskova, který se nachází v klidném prostředí bývalé mateřské školky objektu městské části Praha 11. 

 

Cílem Klokánku je: 

Řešit sociálně právní situaci dítěte

Podporovat psychickou, zdravotní, emoční asociální stabilizaci dítěte

Zajišťovat pocit bezpečí

Navazovat přátelské a společenské vztahy při zapojování do zájmových a sportovních aktivit

Pomáhat můžete i vy a to jak věcnými, tak i finančními dary.

Více o Klokánku najdete zde: https://www.klokanek-laskova.cz/

 

Návrh bez názvu (1)_5

 

Nově jsem se také rozhodla pomáhat skupině - Mám srdce pomáhám - která pomáhá handicapovaným dětem, které to potřebují ❤️ na rehabilitace a kompenzační pomůcky, které pojišťovna nehradí. Jedná se o skupinu na Facebooku, která pořádá aukce a díky tomu je možné přispívat handicapovaným a nemocným dětem což je moc krásný projekt do kterého se může zapojit každý a pomoci tak tam kde je to právě třeba. 

Více informací najdete přímo ve skupině zde: mám srdce pomáhám

V této skupině může pomáhat opravdu každý díky pečlivě připraveným aukcím kde můžete přidat do aukce cokoliv co třeba již nevyužijete.

Také můžete podpořit nákupem trika a dalších předmětů v internetovém obchodě skupiny zde: http://www.trikopomaha.cz/

 

 

Věřím, že jsem vás inspirovala protože je přeci krásné pomáhat a podílet se na nečem co pomůže potřebným a těm, kteří právě naši pomoc potřebují.

Víte také o nějakém krásném projektu kde je potřeba pomoci? Napište mi na email: info@deejada.cz a já se také pokusím v rámci možností pomoci. Budu ráda když budete článek sdílet, aby se dozvěděli o možnosti pomoci i další lidé, kteří třeba právě pomoci chtějí nebo potřebují.

A kdo, že vlastně jsem?

Vaše Lída a více o mě najdete v článku zde: O paní Lidušce

 

Proč nakupovat u Lidušky?

Liduška vám dá péči, kterou si zasloužíte

Pamatujete si dobu, kdy ještě neexistovaly e-shopy? Přesně jste věděli, kde vám poskytnou dokonalou péči (inspirují, poradí)? To, co jste si odnášeli domů, bylo opravdu kvalitní a za slušnou cenu? Přesně tento pocit vám chci svým e-shopem navodit. A nejen to:

„Vykouzlím vám úsměv na tváři.“

Mou vášní jsou dekorace a doplňky, z nichž některé pro vás sama vyrábím. A i kdybyste se jen inspirovali nebo malým kouskem zkrášlili svůj domov, budu šťastná. To je ten hnací motor, proč tohle všechno dělám.

„Každou maličkost přizpůsobím vašim potřebám.“

Zakládám si na tom, aby v celém e-shopu byly jen produkty, které jsou kvalitní. Proto nejen důkladně vybírám dodavatele, ale kontroluji každý produkt, jež zařazuji do nabídky.

„Dopravu nad 2.000 Kč máte zdarma.“

Když se rozhodnete zkrášlit svůj domov ve větší míře, dopravné bude na mě.

„Deejada je založená na osobním přístupu.“

Postarám se o vás od objednávky přes zabalení až po odeslání balíčku. A pokud se vám něco nelíbí, snažím se vše vyřídit tak, abyste byli spokojeni. Podle vašich referencí je právě osobní přístup jedním z hlavních důvodů, proč u nás nakupujete.

  •       Na jakýkoli dotaz nebo připomínku, reaguji co nejrychleji.
  •       Pokud se vám produkt nelíbí, vyměním jej do 7 dnů zdarma.
  •       Reklamaci vyřídím do 7 dnů.

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

Liduška Prudíková

majitelka

Více o Lidušce (1)

O paní Lidušce

Tvořte, budujte a zažijte ten pocit pravého domova

Ačkoliv se to nezdá, celý život si tvoříte a zvelebujete své obydlí. Když se zamyslím, proč tomu tak je... Odpověď je jasná. Chcete vytvořit domov. Místo, které se stane vaším útočištěm. Místo, kde se zastavíte po náročném dni a odpočinete si od každodenních starostí. Já to moc dobře znám. I mým hnacím motorem je pocit útulnosti, pohodlí a krásy do nejmenšího detailu. A ten dojem chci svým e-shopem Deejada přenést do vašich domovů.

Mou vášní nejsou jen dekorace a doplňky, které vám pomohou vyladit domov téměř k dokonalosti. Ale miluji to lehké napětí, když dokončujete výzdobu. Najednou začnete vnímat jednotlivé kousky jako celek. Společně vytvoří dokonalou symfonii nálady, pocitů a emocí. I kdybyste se v mém e-shopu jen inspirovali, vytvořili doma malý kousek oázy klidu a vykouzlilo vám to úsměv na tváři, budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem.

Postarám se o vás s veškerou péčí

Nabídku v e-shopu přizpůsobuji tak, abyste získali jen to nejkvalitnější, co znám, a nezaplatili za to majlant. Osobně vybírám dodavatele a kontroluji vysokou kvalitu jednotlivých produktů. Občas se ale objeví dekorace, kterou nejde nikde koupit nebo není v takové kvalitě, abych si ji sama pořídila domů. Proto část produktů vyrábím. Nejvíce jste si zamilovali věnce, kterými ozdobíte dveře v jakémkoli období.

Chci, abyste i vy zažili můj osobní přístup. Proto dohlížím na vaši objednávku, starám se o krásné zabalení balíčku a jeho odeslání. Když máte nějaký problém, dotaz nebo reklamaci, nečekám na zákonné lhůty, ale odpovídám a řeším věci, co nejrychleji můžu. Proto mi s vyřizováním pomáhá celý tým lidí, abyste se cítili dobře a spokojeně. Však posuďte sami, jak nás hodnotí zákazníci.

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

Liduška Prudíková

majitelka

zima 2021

Věrnostní program paní Lidušky

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PANÍ LIDUŠKY

 

Věrnostní slevy jsou následující a sčítají se částky nákupů za posledních 12 měsíců:

 

Objem nákupů v částce nad   3000 Kč - sleva 5%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad   5000 Kč - sleva 7%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad   8000 Kč - sleva 8%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad 10000 Kč - sleva 10%  na celý nákup

 

Maximální možná sleva je 10%

 

Ti z Vás, kteří chtějí využívat věrnostních slev a nejsou ještě zaregistrovaní se můžou registrovat zde: REGISTRACE

Zároveň můžete využít i přihlášení se k odběru novinek kde Vám občas zašleme nějaké zajímavé akce a novinky a registrovat se k odběru novinek můžete na hlavní stránce obchodu. 

 

Výhody registrace k odběru novinek:

 

Jako první se dozvíte o probíhajících akcích, soutěžích 

Přehled o aktuálních novinkách, které právě dorazily na sklad

Výhodné nabídky s možností předobjednávky produktů

 

Věřím, že můj věrnostní program udělá z Vašeho nákupu příjemný proces radosti a spokojenosti neboť to je můj hlavní cíl.

 

Krásný den Vám přeje 

 

Vaše Lída - Deejada.cz