Vážení zákazníci, v současné době probíhá stěhování do nového skladu. Objednávky budeme moci vyřídit od 1.9.2024. Děkujeme za pochopení.

O Deejada.cz

Pomáhám, přidáte se?

Pomáhám, přidáte se?

Celý život ctím pravidlo, že se musí nejen brát, ale i dávat a proto již několik let podporuji projekt Klokánek, který se stará o to nejkrásnější a to o dětičky od 0 do 18 let a díky dlouhodobé spolupráci vím, že i pro Klokánek je někdy težké fungovat a zajistit vše potřebné. 

Návrh bez názvu_5

 

Něco málo o Klokánku:

Klokánek je projektem Fondu ohrožených dětí, který pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem.

Já jsem si vybrala Klokánek Láskova, který se nachází v klidném prostředí bývalé mateřské školky objektu městské části Praha 11. 

 

Cílem Klokánku je: 

Řešit sociálně právní situaci dítěte

Podporovat psychickou, zdravotní, emoční asociální stabilizaci dítěte

Zajišťovat pocit bezpečí

Navazovat přátelské a společenské vztahy při zapojování do zájmových a sportovních aktivit

Pomáhat můžete i vy a to jak věcnými, tak i finančními dary.

Více o Klokánku najdete zde: https://www.klokanek-laskova.cz/

 

 

 

 

Proč nakupovat u Lidušky?

Liduška vám dá péči, kterou si zasloužíte

Pamatujete si dobu, kdy ještě neexistovaly e-shopy? Přesně jste věděli, kde vám poskytnou dokonalou péči (inspirují, poradí)? To, co jste si odnášeli domů, bylo opravdu kvalitní a za slušnou cenu? Přesně tento pocit vám chci svým e-shopem navodit. A nejen to:

„Vykouzlím vám úsměv na tváři.“

Mou vášní jsou dekorace a doplňky, z nichž některé pro vás sama vyrábím. A i kdybyste se jen inspirovali nebo malým kouskem zkrášlili svůj domov, budu šťastná. To je ten hnací motor, proč tohle všechno dělám.

„Každou maličkost přizpůsobím vašim potřebám.“

Zakládám si na tom, aby v celém e-shopu byly jen produkty, které jsou kvalitní. Proto nejen důkladně vybírám dodavatele, ale kontroluji každý produkt, jež zařazuji do nabídky.

„Dopravu nad 1500 Kč máte zdarma.“

Když se rozhodnete zkrášlit svůj domov ve větší míře, dopravné bude na mě.

„Deejada je založená na osobním přístupu.“

Postarám se o vás od objednávky přes zabalení až po odeslání balíčku. A pokud se vám něco nelíbí, snažím se vše vyřídit tak, abyste byli spokojeni. Podle vašich referencí je právě osobní přístup jedním z hlavních důvodů, proč u nás nakupujete.      

Na jakýkoli dotaz nebo připomínku, reaguji co nejrychleji.      

Pokud se vám produkt nelíbí, vyměním jej do 7 dnů zdarma.     

Reklamaci vyřídím do 7 dnů.

 

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

 

Liduška Prudíková

    zakladatelka

majitelka

Více o Lidušce (1)

 

 

O paní Lidušce

Tvořte, budujte a zažijte ten pocit pravého domova

Ačkoliv se to nezdá, celý život si tvoříte a zvelebujete své obydlí. Když se zamyslím, proč tomu tak je... Odpověď je jasná. Chcete vytvořit domov. Místo, které se stane vaším útočištěm. Místo, kde se zastavíte po náročném dni a odpočinete si od každodenních starostí. Já to moc dobře znám. I mým hnacím motorem je pocit útulnosti, pohodlí a krásy do nejmenšího detailu. A ten dojem chci svým e-shopem Deejada přenést do vašich domovů.

Mou vášní nejsou jen dekorace a doplňky, které vám pomohou vyladit domov téměř k dokonalosti. Ale miluji to lehké napětí, když dokončujete výzdobu. Najednou začnete vnímat jednotlivé kousky jako celek. Společně vytvoří dokonalou symfonii nálady, pocitů a emocí. I kdybyste se v mém e-shopu jen inspirovali, vytvořili doma malý kousek oázy klidu a vykouzlilo vám to úsměv na tváři, budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem.

Postarám se o vás s veškerou péčí

Nabídku v e-shopu přizpůsobuji tak, abyste získali jen to nejkvalitnější, co znám, a nezaplatili za to majlant. Osobně vybírám dodavatele a kontroluji vysokou kvalitu jednotlivých produktů. Občas se ale objeví dekorace, kterou nejde nikde koupit nebo není v takové kvalitě, abych si ji sama pořídila domů. Proto část produktů vyrábím. Nejvíce jste si zamilovali věnce, kterými ozdobíte dveře v jakémkoli období.

Chci, abyste i vy zažili můj osobní přístup. Proto dohlížím na vaši objednávku, starám se o krásné zabalení balíčku a jeho odeslání. Když máte nějaký problém, dotaz nebo reklamaci, nečekám na zákonné lhůty, ale odpovídám a řeším věci, co nejrychleji můžu. Proto mi s vyřizováním pomáhá celý tým lidí, abyste se cítili dobře a spokojeně. Však posuďte sami, jak nás hodnotí zákazníci.

Až na vás vykoukne z balíčku dáreček, vzpomeňte si na mě a usmějte se. Vaše nadšení je mou radostí.

Lída Prudíková

zakladatelka

majitelka