Informace o nás

Proč nakupovat u Lidušky?

 

Mé jméno je Ludmila Prudíková a těší mě, že jste navštívili můj obchod. Ráda bych vám představila více to, co se pro vás snažím dělat, a také vysvětlila důvody, proč byste měli nakoupit vybraný kousek právě u mě.

Jako žena moc ráda krášlím svůj domov. Víte, jak je to s tou neútulnou jeskyní, ze které jen žena umí udělat domov? Tak tak to mám i já. A můj sen byl zprostředkovat to ostatním. Je přece krásné přijít domů a cítit se útulně, vědět, že je to domov. Tak proto chci pomáhat i ostatním. Celý život se také řídím heslem "náš zákazník, náš pán" a neposuzuji každého zákazníka jinak, ale všichni z mých zákazníků, kterými třeba jste nebo budete i vy, jste radostí pro můj život, protože právě pro vás vybírám každý kousek, který v obchodě vidíte. A to osobně a s láskou k dekoracím a ke všem doplňkům. Vím dobře, jaká je to radost, dívat se kolem sebe doma na krásné věci.

 

Vždy a v každém případě vás provedu celým nákupním procesem od objednávky, přes odeslání až po doručení Vaší objednávky se servisem, který ráda svým zákazníkům poskytuji a na každý dotaz, stav objednávky, reklamaci a další vždy reaguji co nejrychleji můžu. Buď přímo já nebo jeden z členů mého týmu.

 

 

Výhody nákupu na Deejada.cz:

  • Garance spokojenosti       -  vždy vše vyřídím, tak aby každý můj zákazník byl spokojen
  • Záruka kvality produktu   -  každý produkt osobně vybírám a proto mohu zaručit kvalitu produktu
  • Vrácení a výměna zboží    - v mém obchodě bude vždy vrácení nebo výměna zboží ZDARMA, protože jsem člověk a chápu, že ne vždy se musí zakoupený produkt na 100% líbit nebo splňovat očekávané požadavky
  • Dopravné zdarma              - u mě v obchůdku budete mít vždy při objednávce nad 2000 Kč dopravu ZDARMA
  • Reklamace a výměny         - reklamace a výměny řeším ihned a nikdy doba vyřízení nepřesáhne 7 dní
  • Hodnocení a recenze         - dlouhodobě díky pečlivosti a pilné práci je můj obchod držitelem certifikátu OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY od Heureka.cz

 

Věřím, že díky výše uvedeným výhodám se i vy připojíte ke spokojeným zákazníkům mého obchodu a já budu mít opět ten krásný pocit v srdci, že jsem malým kouskem přispěla ke zkrášlení vašeho krásného domova.

 

Vaše Lída

majitelka internetového obchodu Deejada.cz

O paní Lidušce

Dobrý den všem, kdo právě čtete tyto řádky,

 

mé jméno je Ludmila Prudíková a jsem zakladatelkou internetového obchodu Deejada.cz - krásný domov,doplňky a dekorace.

Každý z nás se snaží vytvořit pro sebe a své blízké pohodový a útulný domov. Ačkoliv se to nezdá, tak každý z nás vlastně celý život tvoří a zvelebuje svůj dům nebo byt obydlí, protože když se například stěhujeme, malujeme, předěláváme svůj byt, tak chceme mít vždy vše krásné do nejmenšího detailu. A s tím vám ráda pomůžu, protože to dobře znám.

Takže ani já nejsem výjimkou a snažím se celý život tvořit a budovat něco, co bude krásné. Proto jsem se rozhodla založit internetový obchod s dekoracemi a doplňky, jelikož jsou mojí vášní a ráda inspiruji i své okolí a všechny okolo sebe, kteří chtějí doladit svůj domov k dokonalosti.

Je mnoho stylů dekorací a doplňků - ať už tradičních, skandinávských, provensálských nebo v boho styu. A samozřejmě mnoho dalších a i já tomu přizpůsobuji nabídku na mém eshopu, protože spolupracuji jen s těmi nejlepšími dodavateli.

Snažím se, aby moje nabídka byla pestrá a ceny lidové, což doufám se i dle reakcí vás, mých zákazníků, daří a za to jsem moc ráda.

Jsem šťastná, když vidím, že můj internetový obchod navštěvujete opakovaně a pořizujete si nové krásné věcičky do svých domovů. Naplňuje mne to příjemným pocitem, že zrovna já jsem malinkou měrou přispěla k zútulnění vašeho domova a to je mým hnacím motorem a důvodem proč to všechno dělám. Děkuji vám.

A děkuji srdečně za přečtení mého příběhu. Budu se dál těšit na vaše návštěvy a na radost, kterou mi přináší to, že díky mé nabídce si zkrášlujete vaše jistě už teď krásné domovy a zahrady.

 

S pozdravem a přáním pěkných dnů, i když zrovna v nelehké době covidu.

 

Ludmila Prudíková

zakladatelka internetového obchodu

Deejada.cz

Bez názvu

Věrnostní program paní Lidušky

Pro všechny mé registrované zákazníky jsem připravila věrnostní program, která Vám zpříjemní nakupování na Deejada.cz

 

Věrnostní slevy jsou následující a sčítají se částky nákupů za posledních 12 měsíců:

 

Objem nákupů v částce nad   3000 Kč - sleva 5%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad   5000 Kč - sleva 7%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad   8000 Kč - sleva 8%    na celý nákup

Objem nákupů v částce nad 10000 Kč - sleva 10%  na celý nákup

 

Maximální možná sleva je 10%

 

Ti z Vás, kteří chtějí využívat věrnostních slev a nejsou ještě zaregistrovaní se můžou registrovat zde: REGISTRACE

Zároveň můžete využít i přihlášení se k odběru novinek kde Vám občas zašleme nějaké zajímavé akce a novinky a registrovat se k odběru novinek můžete na hlavní stránce obchodu. 

 

Výhody registrace k odběru novinek:

 

Jako první se dozvíte o probíhajících akcích, soutěžích 

Přehled o aktuálních novinkách, které právě dorazily na sklad

Výhodné nabídky s možností předobjednávky produktů

 

Věřím, že můj věrnostní program udělá z Vašeho nákupu příjemný proces radosti a spokojenosti neboť to je můj hlavní cíl.

 

Krásný den Vám přeje 

 

Vaše Lída - Deejada.cz

 

Fota spokojených zákazníků

Moc děkuji svým skvělým zákazníkům za fota našich produktů v jejich domovech. Vaše Lída