Vážení zákazníci, v současné době probíhá stěhování do nového skladu. Objednávky budeme moci vyřídit od 1.9.2024. Děkujeme za pochopení.

Nová značka Wikholm Form

Wikholm Form

 

Wikholm Form: inspirující design pro každý domov

Pokud hledáte spojení elegance, moderního designu a praktičnosti ve svém domě, neměli byste minout švédskou značku Wikholm Form. Tato značka se věnuje výrobě nábytku a dekorací s důrazem na jedinečný design, kvalitu a funkčnost. V tomto blogovém článku si přiblížíme, co Wikholm Form nabízí a proč by mohl být právě jejich sortiment tou správnou volbou pro váš domov.

 

Wikholm Form blog - inspirace

Historie a filozofie značky

Wikholm Form se může pyšnit bohatou historií sahající až do šedesátých let minulého století. Za tuto dobu si získala pověst spolehlivého výrobce s výrazným důrazem na detail a kvalitu. Filozofie značky spočívá v propojení tradičních řemeslných technik s moderním designem, vytvářejícím produkty, které nejen krásně vypadají, ale také plní svůj účel v každodenním životě.

 

Wikholm Form blog - inspirace 3

Nábytek a dekorace pro všechny místnosti

Wikholm Form nabízí širokou škálu nábytku a dekorací pro všechny části domu. Pro obývací pokoj jsou k dispozici pohodlné sedačky a křesla s jedinečnými vzory a texturami. Do jídelny můžete vybrat elegantní jídelní stoly a židle, které spojují styl a komfort. Pro ložnici pak značka nabízí postele a noční stolky s jedinečným designem, který vytváří útulné prostředí.

 

Wikholm Form blog - inspirace 4

Design, který inspiruje

Jednou z největších předností Wikholm Form je bezpochyby originální design jejich produktů. Značka spolupracuje s talentovanými designéry, kteří spojují švédskou tradici s moderními trendy. Výsledkem jsou kousky nábytku a dekorací, které nejenže odrážejí aktuální designové směry, ale také představují unikátní a nezapomenutelné prvky pro váš domov.

 

Wikholm Form blog - inspirace 2

Materiály a kvalita

Wikholm Form klade velký důraz na kvalitu materiálů, ze kterých jsou jejich produkty vyrobeny. Od masivního dřeva po odolné látky – každý kousek nábytku je pečlivě vybrán a zpracován tak, aby vyhovoval vysokým standardům značky. Tím se zajišťuje nejen dlouhá životnost produktů, ale i jejich odolnost vůči běžnému opotřebení.

 

Wikholm Form blog - inspirace 1

Inspirace pro každý styl

Wikholm Form si zakládá na tom, že každý domov je jedinečný a každý zákazník má své vlastní preference. Proto nabízí sortiment, který pokrývá různé styly – od moderního minimalismu po klasickou eleganci. Bez ohledu na to, zda preferujete světlé a vzdušné prostory nebo raději hřejivý rustikální vzhled, najdete v jejich nabídce něco, co vám padne do oka.

 

Wikholm Form blog - inspirace 5

Závěr

Značka Wikholm Form se stala synonymem pro spojení kvality, designu a funkčnosti. Jejich produkty nejenže zdobí interiéry domovů po celém světě, ale také poskytují pohodlí a radost ze života. Pokud hledáte inspiraci pro svůj domov a chcete investovat do nábytku, který vydrží a zároveň bude esteticky příjemný, Wikholm Form je bezpochyby skvělou volbou. Nádherné kousky od Wikholm Form budeme neustále doplňovat a nabízet co nejširší sortiment. 

 

Za správnost článku odpovídá: Michal Damianidis