Vážení zákazníci, v současné době probíhá stěhování do nového skladu. Objednávky budeme moci vyřídit od 1.9.2024. Děkujeme za pochopení.

Masivní žebřík z lískového dřeva TREANY

Dekorační žebřík 160 cm vysoký je perfektním designovým prvkem, který se bude vyjímat interiérech. Poslouží výborně například v předsíni nebo v ložnici k odkládání oblečení, doplňků nebo dekorací.

Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 21014
1 450 Kč –11 % 1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Masivní žebřík z lískového dřeva TREANY
Návrh bez názvu 2021 06 05T134142.697
coupon-0
1 450 Kč –11 %

Masivní dřevěný žebřík z lískového dřeva, který je ručně vyroben a opracován je dokonalou dekorací do Vašeho krásného domova. Se svojí výškou 160 cm bude dominantním prvkem, který Vám i Vašim návštěvám bude dělat radost kdykoliv na něj pohlédnete. Kvalitní zpracování, přírodní materiál a originální kousek je jen malý výčet dokonalých vlastností tohoto úžasného dekoračního žebříku.

Protože se jedná o rostlý přírodní materiál, každý kus je originál a vyznačuje se lehkou křivostí, která produktu dodává charakteristický vzhled.

Žebřík je vyroben z loupaného lískového dřeva bez jakékoliv povrchové úpravy

Žebřík slouží k dekoračním účelům, není určen ke šplhání, manipulaci nebo domácím pracím. Z hlediska bezpečnosti doporučujeme jej neumisťovat v místnostech s přístupem dětí. Žebřík používejte pouze v interiéru v suché a dobře větrané místnosti, neumisťujte na něj mokré ani těžké materiály.

Rozměry:

Výška: 150 - 160 cm

Šířka:              45 cm

Každý kousek je originální a tvar se může o trochu lišit oproti fotografii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní materiály
Barva: Přírodní
Použití: Dekorace
Značka: Dřevěné výrobky pro Vás

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: