Masivní žebřík z lískového dřeva TREANY

Novinka Česká výroba
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěný žebřík z lískového dřeva, který je ručně vyroben a opracován je dokonalou dekorací do Vašeho krásného domova. Se svojí výškou 160 cm bude dominantním prvkem, který Vám i Vašim návštěvám bude dělat radost kdykoliv na něj pohlédnete. Kvalitní zpracování, přírodní materiál a originální kousek je jen malý výčet dokonalých vlastností tohoto úžasného dekoračního žebříku.

Rozměry:

Výška: 150 - 160 cm

Šířka:              45 cm

Každý kousek je originální a tvar se může o trochu lišit oproti fotografii.

 

O ZNAČCE:

„Každý strom si za svůj život napsal příběh, který vyobrazují letokruhy, kazy i barvy, pojďte si díky nám jeden takový příběh vzít i k sobě domů.” 

Jsme malá rodinná truhlárna, která již několik let s láskou vyrábí sortiment ze dřeva, jako jsou a byly dřevěné dekorace, nábytek, vybavení do domů, zahradní domky, garáže, pergoly, masivní stoly (u kterých si navíc můžete zvolit druh podnoží) a mnoho dalšího.

Snažíme se vyrábět ryze z masívu a z těch nejkvalitnějších dřevin, které mají své charakteristické znaky a jsou původem tuzemské. Masív využíváme hlavně z důvodů, jelikož jen u něj je možné zachovat jeho celkovou originalitu, jedinečný vzhled a práce s ním je pro nás jedna radost. 

Nakonec je důležité zmínit, že tvorba, kterou u nás najdete, nepochází ze sériové výroby (výrobky nezhotovujeme ani na soustruhu), nýbrž vše je do finální podoby zhotovené ručně v naší malé a skromné truhlárně. Proto se také každý výrobek pyšní svými charakteristickými znaky, které žádný jiný kus nést nebude. 

Již nyní pro vás připravujeme mnoho nového, proto vás prosíme o trpělivost a doufáme, že s námi na té celé dlouhé cestě budete nedílnou součástí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní materiály
Barva: Přírodní
Materiál: Lískové dřevo
Použití: Dekorace
Značka: Dřevěné výrobky pro Vás

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: