Dóza ITALIC z mangového dřeva

Novinka Premium
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňská dóza ITALIC je vyrobena z přírodně zbarveného mangového dřeva s lakovaným povrchem. Je perfektní jako kořenka na kuchyňském stole při vaření nebo na jídelním stole, když chcete své jídlo dochutit. Můžete jí také použít k uložení jiných potravin nebo doplňků, které chcete skladovat v krásné dóze. Také lze využít jako dekorace, ale to už je na Vaší fantazii. Dóza ITALIC je prostě dokonalá.

Rozměry:

Průměr:    13 cm

Výška:   20,5 cm

O ZNAČCE :

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy
Barva: Hnědá, Přírodní
Materiál: Mango
Značka: Bloomingville

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov - a srdce - teplou záři.