Závěsná lucerna přírodní Musu

Novinka Premium
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní závěsná lucerna je další kolekcí z řady Musu luceren s kombinací přírody a skla v jednosuchosti je síla. Sklo je odjakživa dokonalý materiál, který vydrží nejen v domácnosti, ale i ve venkovních prostorách, kde bude zdobit vaší terasu a doladí váš severský styl .Juta je přírodní oblíbený materál , který je zám jemností a stylem.V interiéru vynikne třeba na poličce nebo na okně, kde budou z exteriéru ve večerních hodinách vidět krásné tvary velké lucerny, plápolající jemné rysy okouzlí i kolemjdoucí , kteří nakouknou okna.

Nová a moderní interpretace klasické lucerny. Tento nový design je vyroben ze silných jutových řetězců a propleten do tvaru koše, který krásně ohraničuje plameny uvnitř a dodává třpytivý efekt. Uvnitř lucerny je skleněná vložka na svíčky, která chrání plamen před větry, které by jinak plamen sfoukly. Lucerna je navržena k zavěšení na strop, větev nebo rám. Rukojeť z přírodního lana slouží na přenos a zavěšení.

Rozměr : 

Výška 60 cm, průměr 35 cm 

Materiál :  Přírodní juta , sklo

O ZNAČCE :

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lucerny a svícny
Barva: Přírodní
Materiál: sklo, přírodní, Juta
Značka: Bloomingville

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov - a srdce - teplou záři.