Sada dekorací na dřevěném podnosu VOTIVE

Novinka Premium
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá sada dekorací na dřevěném podnosu VOTIVE je krásný doplněk do Vašeho útulného domova. Sada obsahuje 6 kusů, 5 dekorací a 1 dřevěný podnos. Díky sadě získáte již nadekorovaný prvek a na Vás je již pouze umístění, které zvolíte podle Vaší fantazie. Ať už vyberete místo na poličce, stolku nebo na jiném místě, tak získáte nádherný doplněk.

Rozměry:

Délka:      43 cm

Výška:   10,5 cm

Šířka:    12,5 cm

Sada obsahuje 6 ks

 

O ZNAČCE :

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti skandinávského stylu a severského designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lucerny a svícny
Barva: Hnědá, Přírodní, Vícebarevná
Materiál: sklo, Dřevo
Místnost: Celý domov
Použití: Dekorace
Značka: Bloomingville

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov - a srdce - teplou záři.