O nás

 

 

Dobrý den všem kdo právě čtete tyto řádky,

 

mé jméno je Ludmila Prudíková a jsem zakladatelkou internetového obchodu Deejada.cz - krásný domov,doplňky a dekorace.

Každý z nás se snaží vytvořit pro sebe a své blízké pohodový a útulný domov. Ačkoliv se to nezdá, tak každý z nás celý život tvoříme a zvelebujeme svá obydlí, protože když např. stěhujeme, malujeme, předěláváme svůj byt, tak chceme mít vždy vše krásné do nejmenšího detailu.

I já nejsem vyjímkou a snažím se celý život tvořit a budovat a proto jsem se rozhodla založit internetový obchod s dekoracemi a doplňky, jelikož jsou mojí vášní a ráda inspiruji i své okolí a všechy kdo chce doladit svůj domov k dokonalosti.

Je mnoho stylů dekorací a doplňků ať už tradiční, skandinávský, provence nebo boho styl a mnoho dalších a i tomu přizpůsobuji nabídku na mém eshopu.

Snažím se, aby moje nabídka byla pestrá a ceny lidové, což doufám se i dle reakcí Vás mých zákazníků daří a za to jsem moc ráda.

Opakovaně můj internetový obchod navštvěvujete a pořizujete si nové krásné věcičky do svých domovů a mne naplňuje příjemný pocit, že zrovna já jsem malinkou měrou přispěla k zútulnění Vašeho domova a to je mým hnacím motorem a důvodem proč to všechno dělám. Děkuji Vám.

Přeji Vám krásné dny a hodně zdraví.

 

 

Ludmila Prudíková

zakladatelka Deejada.cz - krásný domov, doplňky a dekorace

Bez názvu

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení