O nás

 

 

Dobrý den všem kdo právě čtete tyto řádky,

 

mé jméno je Ludmila Prudíková a jsem zakladatelkou internetového obchodu Deejada.cz - krásný domov,doplňky a dekorace.

Každý z nás se snaží vytvořit pro sebe a své blízké pohodový a útulný domov. Ačkoliv se to nezdá, tak každý z nás celý život tvoříme a zvelebujeme svá obydlí, protože když např. stěhujeme, malujeme, předěláváme svůj byt, tak chceme mít vždy vše krásné do nejmenšího detailu.

I já nejsem vyjímkou a snažím se celý život tvořit a budovat a proto jsem se rozhodla založit internetový obchod s dekoracemi a doplňky, jelikož jsou mojí vášní a ráda inspiruji i své okolí a všechy kdo chce doladit svůj domov k dokonalosti.

Je mnoho stylů dekorací a doplňků ať už tradiční, skandinávský, provence nebo boho styl a mnoho dalších a i tomu přizpůsobuji nabídku na mém eshopu.

Snažím se, aby moje nabídka byla pestrá a ceny lidové, což doufám se i dle reakcí Vás mých zákazníků daří a za to jsem moc ráda.

Opakovaně můj internetový obchod navštvěvujete a pořizujete si nové krásné věcičky do svých domovů a mne naplňuje příjemný pocit, že zrovna já jsem malinkou měrou přispěla k zútulnění Vašeho domova a to je mým hnacím motorem a důvodem proč to všechno dělám. Děkuji Vám.

Přeji Vám krásné dny a hodně zdraví.

 

 

Ludmila Prudíková

zakladatelka Deejada.cz - krásný domov, doplňky a dekorace

Bez názvu