- Tato dekorace ve tvaru kohoutka nebo slepičky je krásným doplňkem do velikonoční či jarní výzdoby.
- Figurka je vyrobena z pevného materiálu a zdobena drobnými květinovými motivy, které dodávají celé dekoraci jemnost a eleganci.
- Povrch má lehce patinovaný vzhled v přírodních tónech, což ji činí univerzálně použitelnou v různých stylech interiéru, od rustikálního po moderní.
- Detailně propracovaný design, včetně peříček a dalších jemných prvků, podtrhuje kvalitu zpracování.
- Tato dekorace je ideální na stůl, poličku, okenní parapet nebo jako součást jarního aranžmá s květinami a vajíčky.
- Kohoutek a slepička se skvěle doplňují a přinášejí do domácnosti nejen symboliku jara, ale také útulnou a harmonickou atmosféru.
- Rozměr: 6 x 9 x 4 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: | Velikonoce |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | Béžová |
Materiál: | Polyresin |
Použití: | Dekorace, Velikonoční dekorace, Jarní dekorace |
Styl: | Tradiční |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
G. Wurm GmbH + Co. KG je německá rodinná firma založená v roce 1964 se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Specializuje se na velkoobchodní a zahraniční obchod s moderními dárkovými předměty a bytovými doplňky, které dováží převážně z Dálného východu. S více než 60 stálými zaměstnanci a ročním importem přibližně 1 000 kontejnerů z Asie nabízí široký sortiment produktů, včetně sezónních dekorací, kuchyňských potřeb, osvětlení, zahradních doplňků a floristických potřeb. Firma klade důraz na 100% orientaci na zákazníka, konkurenceschopné ceny a široký výběr produktů, čímž si získala důvěru maloobchodníků po celé Evropě.