Dřevěné podtácky v sadě 4 ks

Dostupnost Dodání 5 - 7 dní
Můžeme doručit do:
28.5.2025
Možnosti doručení
Kód: 230150
229 Kč 189 Kč bez DPH
Dřevěné podtácky v sadě 4 ks
Dřevěné podtácky v sadě 4 ks
Novinka
  • Každá podložka pod pohár MOOKA se vyznačuje jedinečným vzorem, který kombinuje různé odstíny dřeva a vytváří tak krásný a harmonický efekt. To je vynikající volba pro vás, kteří si cení přírodních materiálů a chtějí do svého domova vnést prvky inspirované přírodou.
  • Prostírání MOOKA jsou ideální pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti a dodají každému prostírání rustikální kouzlo. Díky neutrálnímu designu se dokonale hodí do různých stylů interiérů, od moderního až po tradičnější. Je to také skvělý nápad na dárek.
  • Rozměr: 10 x 10 cm 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské doplňky
EAN: 5904183898360
Barva: Přírodní
EAN: 5904183898360
Hmotnost: 0.1 g
Materiál: Dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Objevte širokou nabídku stylového vybavení do domácnosti od značky Homla, která spojuje moderní design, funkčnost a dostupnost. V naší kategorii najdete vše pro útulný a vkusně zařízený domov – od elegantních dekorací, přes praktické kuchyňské doplňky, až po pohodlný nábytek a textilie.

Homla je polská značka, která se specializuje na interiérový design s důrazem na detail a trendy. Každý produkt je navržen s ohledem na aktuální estetiku a potřeby moderní domácnosti. Pokud hledáte inspiraci pro obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo koupelnu, Homla nabízí řešení, která zaujmou nejen vzhledem, ale i kvalitou zpracování.