Dekorativní miska Mau Tray

Novinka Premium
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato krásná dřevěná mísa ve tvaru ruky je ideálním doplňkem a dekorací do Vaše krásného domova. Mísu můžete využít v celém interiéru, např. na nočním stolku, v obývacím pokoji nebo i koupelně třeba na mýdlo. Díky své kvalitě a propracovanému designu budete mít radost vždy když se na mísu podíváte a navíc budete mít doma krásný kousek přírodního materiálu.

Rozměry:

Délka:          22 cm

Tloušťka:       2 cm

Šířka:        11,5 cm

O ZNAČCE :

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordic stylu a severského designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky
Barva: Přírodní
Materiál: Mango
Značka: Bloomingville

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov - a srdce - teplou záři.