Kdy zdobíte Vánoční stromeček Vy?

Kdy zdobíte Vánoční stromeček Vy? Je to věčná otázka kdy začít zdobit. 

Pamatuji si už když jse jako malá cítila tu atmosféru a to natěšení až tatínek domů přinese Vánoční stromeček, čerstvý, z lesa voňavý a zároveň to zklamaní když ho nechal chudáčka venku, většinou v kýbli z vodou aby vydžel,  že prý není ještě na zdobení čas. Ale o to více se člověk těšil, protože věděl, že to už brzo příjde.

Když jsem byla malá, tak jsme zdobili stromeček 23.12. a to bylo vždycky radosti, máma vytáhla z těžké dřevěné skříně co jsme měli doma Vánoční ozdoby

a různé dekorace a vě mě se probudil Vánoční duch a vědala jsem, že už je to tady. Ano, že se bude zdobit, že budeme mít adventní svícen ale samozřejmě pro mě jako pro malou holku to nejdůležitější a to, že příjde ježíšek a přinese vysněné dárky. Jsou to krásné vzomínky a vlastně v podobném stylu to každý rok probíhá i nyní. Sice už mám děti velké, stromeček zdobíme už týden dopředu, ale i tak ta atmosféra je nádherná, když se rodina sejde, dáme si kávičku nebo čaj a společně zdobíme stromeček. V tu chvíli se jako by zastavil čas a člověk vnímá jen tu právě probíhající Vánoční atmosféru a o tom to přeci celé je.

Je jedno jestli zdobíte ten nebo onen den, je jedno jestli ježíšek přinese hodně nebo málo dárků, hlavní je být spolu a užívat to, že se rodina sejde, protože ne vždy to tak musí být.  

Letos i přes koronavirus a různé omezení, věřím tomu, že opět budeme všichni z nás tu krásnou atmosféru prožívat a užijeme si jí.

A jestli nemáte ještě ozdobičky na stromeček, tak se nic neděje, protože v nabídce jich máme na eshopu spoustu zde : Vánoční ozdoby

 

Mějte krásné dny a připravujte se s námi na Vánoční svátky. Už jsou za rohem.

 

Vaše

Ludmila Prudíková

zakladatelka Deejada.cz - krásný domov, doplňky a dekorace