Vážení zákazníci, v současné době probíhá stěhování do nového skladu. Objednávky budeme moci vyřídit od 1.9.2024. Děkujeme za pochopení.

Pečení a dekorace

Snad každý z nás si pamatuje z dětství, když naše maminky, babičky nebo prababičky pekly cukroví na Vánoční svátky. 

Pamatujete si na tu vůni, která procházela celým tím nádherně nazdobeným domovem a málokdy člověk odolal neochutnat ještě teplé a voňavé cukroví nebo dokonce i jen těsto. Pro všechny z nás kdo má v hlavě takové vzpomínky to byly kouzelné okamžiky s našimi blízkými a součást našeho dětství. Rádi na to vzpomínáme. 

Dnes se většina z nás snaží držet tradic a pokračovat ve stopách svých maminek nebo babiček ,ale ke všemu třeba i dodávat nový modernější kabát.

K této Vánoční atmosféře při pečení rozhodně patří krásně nazdobený a útulný domov Vánoční dekorace , Vánoční ozdoby a Vánoční světýlka. Pečení necháme na Vás  :) ,protože my máme na starosti právě to zútulnění domova.

V naší nabídce letos najdete již zmíněné Vánoční ozdoby, Vánoční dekoraceale třeba také Vánoční svícny a adventní věnceDokonce jsme letos rozšířili nabídku o různé dekorace, jako jsou ozdobné zápichy, přízdoby, umělé květiny a další pro Vaše tvoření, jelikož jsou mezi námi i tvořivý a šikovní lidé, kteří si vyrábí dekorace sami a pro ně je připravena kategorie zde- Pro Vaše tvoření

Věříme, že v naší lotošní nabídce najdete to pravé pro vytvoření co nejkrásnější a nejpohodovější Vánoční atmosféry.

Sledujte nás i naFacebooku kde pravidelně zveřejňujeme novinky - Facebook Deejada

 

Krásné dny a příjemné přípravy na Vánoční svátky Vám přeje

 

Deejada.cz - krásný domov, dekorace a doplňky