DBKD

Tak se nám líbí náš design a takoví chceme být. Se zaměřením na formu, kvalitu a inspiraci vytváří DBKD od roku 2012 moderní klasiku uprostřed švédského venkova. Navrhujeme hrnce, vázy a sochy se skandinávskými prvky, které by měly vypadat a působit stejně hezky rok co rok.

Naše cesta začala v květinářství v městečku Vara. Zrodila se myšlenka navrhnout květináč, který je stejně krásný s rostlinou nebo bez ní. Od té doby jsme s tvrdou prací a velkou dávkou kreativity a kreativní radosti vyrostli v jednu z předních skandinávských značek v květináčích a interiérovém designu. V rodině DBKD jsou všichni stejně důležití, oddaní a míří vysoko a daleko k dosažení našich cílů. Ve skutečnosti to není tak složité – děláme to, co milujeme a v co věříme, je to jednoduché. 

Dnes se dostáváme k designovým nadšencům a zájemcům o interiérový design daleko za hranicemi Västergötlandu. Ale na svůj původ jsme nesmírně hrdí a asi se nám trochu stýská po domově. Proto rádi zůstáváme na stejném místě, kde jsme kdysi začínali, uprostřed zvlněných polí a prostranství. Zde nás zasahují trendy a vlivy ze všech koutů světa a přitom tu nejlepší inspiraci máme přímo za oknem. Náš design se vyznačuje jednoduchými tvary, hravými detaily a tlumenými tóny, vždy s důrazem na odolnost a funkčnost.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
zajíc (14)
coupon-0
299 Kč
Kód: FDC01
zajíc (11)
coupon-0
649 Kč
Kód: 20191213W
Keramický králík Rabbit Vannila small
coupon-0
289 Kč
Kód: K0547017VA
Keramický králík Rabbit Vannila Large 2
coupon-0
479 Kč
Kód: K0547026VA

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem