Stolička ISA z mangového dřeva

Novinka Premium
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolička ISA z mangového dřeva je krásný doplněk do Vaše interiéru s mnoha možnostmi využití. Ať už stoličku využijete jako podstavec na květináče, dekoraci do místnosti nebo jakkoliv jinak, tak díky kvalitnímu zpracování a nádhernému mangovému dřevu, máte jistotu dokonalého doplňku, který bude po monoho let zkrášlovat Váš krásný domov. Dřevěná stolička z manga je sázkou na jistotu pro ty z Vás, kteří mají rádi přírodní materiály a dřevo.

Rozměry:

Délka:      31 cm

Výška:  17,5 cm

Šířka:       21 cm

O ZNAČCE :

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky
Barva: Přírodní
Materiál: Mango
Značka: Bloomingville

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bloomingville je dánská značka, která přináší severský design do domovů po celém světě již od roku 2000 a díky tomu již 21 let můžete zkrášlovat svoje domovy nádhernými kousky, které Vám nyní nabízíme i na Deejada.czKuchyňské doplňkybytový textildekorace a moho dalších designových produktů najdete právě na této stránce. Zakladatelka Bloomingville Betina Stampe díky své oddanosti a vášni pro dekorace a doplňky rožšířila svojí značku po celém světě a stala se velice úspěšnou díky oblíbenosti nordického stylu a severského designu.Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov - a srdce - teplou záři.