Jaro ve skandinávském stylu

Návrh bez názvu (27)

 

Blíží se to. Ano stejně jako každý rok s netrpělivým očekáváním vyhlížím ty nádherné první jarní dny, dny kdy se rozsvítí sluneční paprsky a pomalu, ale jistě mizí pošmourné dny kdy se mi, a věřím že to tak nemám jen já, opravdu nic nechce a nic mě nebaví.

Pro mě je jaro nejkrásnějším obdobím v roce. Období kdy příroda začíná žít a opět ukazovat své krásy v plné parádě. Zároveň je to i čas kdy mám konečně tu správnou náladu zkrášlit svůj domov a i ten naladit do těch krásných přírodních barev.

Pro ty z vás, kteří mě již nějakou dobu sledují, tak víte, že jsem zastánce jednoduchého, minimalistického stylu a hlavně kombinací bílých a přírodních barev. To je i jeden z důvodů proč jsem podlehla kouzlu Skandinávie a již před nějakou dobou zařadila skandinávské dekorace a doplňky do nabídky obchodu. Dnes bych se ráda věnovala krásné a designové značce Storefactory.

 

Storefactory je švédská značka, která je dokonalým symbolem skandinávského stylujemného designu a čistých bílých línií. Krásné designové produkty jsou navrženy pro váš bytdůmletní chatu a každé prostředí, které máte rádi a kterému říkáte domov. Všechny produkty značky Storefactory jsou navrženy švédskými designéry a díky tomu je každý kousek originálníčistý a inspirovaný přírodou. Pravý skandinávský styl, tak jak ho máme všichni rádi.

A právě Storefactory mi letos pomůže a doufám, že i vám doladit domov na tu správnou vlnu jarních barev a té krásné atmosféry.

Jistě si právě myslíte, vždyť vám tady píšu o čisté bílé línii a designu, tak jaké tedy barvy? A hned vám to vysvětlím. Mám samozřejmě namysli jeden z prvků, který právě dělá domov tím krásný a útulným místečkem, který si rádi zvelebujeme. Tím prvkem jsou přeci květiny. 

Květiny naše domovy rozveselí, rozzáří a natáhnou tu pravou atmosféru. No a právě zde navazuji na své předchozí řádky o značce Storefactory, která vytvořila svojí krásnou kolekci keramických váz, květináčů a dalších doplňků, které vám zde trochu představím.

Určitě je zde mnoho z vás, kteří již nějaký kousek od Storefactory doma mají a stejně tak jako já už se těší na novou kolekci a proto můžete nedočkavě přeskočit a rovnou ji omrknout.

nová kolekce

 

Kdo z vás ovšem chce poznat krásný design této značky více, tak mi dovolte pokračovat a dále představit novinky. Jako vždy když vybírám kousky do mojí nabídky, tak se vždy řídím heslem, nabízej jen to by jsi si pořídila ty sama domů a proto jsem pro vás vybrala jedinečné dekorace a výběr toho opravdu top co nyní v nabídce Storefactory najdete.

Prvním a zároveň mým nějvětším favoritem jsou keramické vázy Kalla, které mě naprosto okouzlily. Při výběru jsem byla tak trochu skeptická, ovšem když se mi vázy dostaly do rukou, tak jsem se opět přesvědčila o dokonalosti a precizní práci značky Storefactory. Na první pohled velmi jednoduché, čisté, ale zároveň designové keramické vázy Kalla jsou právě tím kouskem se kterým nikdy nešáhnete vedle a nejen to. Ve vašem domově budou dělat radost, vytvářet designový prvek, ale věřím, že i vaše návštěvy budou tyto nádherné kousky obdivovat. Ať už si vyberete bílou, béžovou, menší nebo větší vázu, tak vždy získáte nejen novou vázu, ale i malý kousek Skandinávie u vás doma.

Vázy Kalla již najdete v mé nabídce a věřím, že si vás získají stejně jako si získaly hned při prvním pohledu mě.

 

nová kolekce (1)

 

Jak se vám béžová keramická váza Kalla líbí? Myslím, že odpověď znám a jsme na tom úplně stejně. Ovšem v nové kolekci není samozřejmě pouze váza Kalla, ale i další, které jsou velmi zajímavé svým designem. 

Představme si další krásné vázy nebo spíše květináče Arby. Myslím, že tento keramický květináč si zamilujete. Když jsem poprvé květináč viděla, tak jsem hned věděla, že ho prostě doma musím mít. Nadčasový design společně s oblíbenými vroubky a pruhy se stal jasnou volbou pro bylinky, které tak ráda při vaření používám. Ovšem to je jen můj malý tip. Květináč Arby můžete osázet květinami, ozdobit stůl nebo odkládací stolek sušenými větvičkami nebo podle vaší fantazie. Keramický květináč v matném provedení je pro nás, milovníky designu, tím pravým a jen tak lehce neokoukatelným kouskem, který ve své sbírce prostě musíme mít. Posuďte sami jak květináč vypadá dokonale s květinami.

nová kolekce (2) 

 

Nyní se ovšem ponořme do světa kde se opravdu designu meze nekladou a představme si design v tom pravém slova smylu. Myslím, že tím opravu tím nejzajímavějším kouskem a to hlavně díky svému tvaru a kvalitou zpracování jsou dvojité vázy Bunn. Zde se nabízí opravdu široké možnosti využití, umístění ve vašem domově a v neposlední řadě opravdu krásnému a čistému designu. Nechybí samozřejmě velmi oblíbené a charakteristické vroubkování které celé váze dodává ten pravý šmrnc a punc kvality a jedinečnosti. Matná keramika opět i u této vázy celkový dojem jen podtrhuje. Vím, že stejně jako moji zákazníci, kterým již keramická váza Bunn dělá doma radost, tak i vám, kteří třeba pokukujete nebo váháte nad koupí, nakonec padne do oka a i od vás dostanu krásné foto jak máte vázu vystavenou doma.

 

nová kolekce (3)

 

I přesto, že bych vám nejradši představila kousek po kousku z nové kolekce Storefactory, tak někdy ani slova nestačí a nádherné fotografie, které u každé dekorace a doplňku najdete vám přiblíží tyto skvosty Skandinávského designu ještě blíže než já svými slovy.

Pamatuji si dobu kdy jsem značku Storefactory připravovala do nabídky a ještě dnes mám v hlavě tu myšlenku, která se ve mě posouvala sem a tam když jsem si říkala, je určitě dobrá volba nabízet vázy s dražší cenovkou? A je dnes moje odpověď jasná a již bych neváhala ani chvilku. ANO. Říkám ano a ještě jednou ano. Kvalitní váza, kvalitní keramika, nadčasový design a kousek Skandinávie opravdu za tu cenu stojí. Udělejte si i vy radost a pořiďte si a vyzkoušejte vázy nebo květináče od Storefactory a dávám vám své slovo, že jistě nebude litovat a vždy se budete těšit na nové květiny, které budete do těchto nádherných kousků vkládat.

 

nová kolekce (4)

 

Na závěr bych vám ráda poděkovala za přečtení a třeba i sdílení této krásné inspirace, protože krásný a útulný domov chce mít přeci každý z nás. Přeji vám ať už si vyberete jakýkoliv kousek od Storefactory, aby vám dělal jen a jen radost a potěšení.

Budu se opět těšit u dalšího článku ve kterém vás provedu dalšími novinkami a příběhem.

 

S láskou Vaše Lída

majitelka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení